- . -


,
,
"", 16 2007 , :
().
 

/ Males
/ Puppy class

1.SUDEO ROYAL PIPER
(Antonine Total Eclipse Over Cricklecreek x Alanwood Lady Fernella of Sudeo)
. M. Givan
" ", .

2.

(Attikonak Truly Madly Deeply x Goodquites Gift of Fate)
. .,
" ".

3. BLACKTHORNS SOARING EAGLE

(Blackthorn Rocks U Too x Blackthorns Cameo Appearance)
. .,
" ".

/ Junior class

1. MY BRAND INCORPORATED
(Mallorns Chocomania x Mallorns Rosabrandy)
. .,
"", .

2. ILVER
(Veter Vremeni Deni x Deizi Olivia Sher)
. .,
"".

3.
(Porto Lab of Francos Valley x )
. .,
"".

4.
(Carpenny Walpole x )
. .,
"".

/ Intermediate class

1. VEY TALIE LORENZO DE MAGGIORE
(Wits Endwindfalflyn Ohyspire x Loijalhart Heigh-Ho Dear Heart)
. .,
"", , .

2. AGASMOS BRABUS
(Sretlaw West Is Best x Fili Templar Nuncha)
. .,
"".

3.
( )
. .,
"".

4.
( )
. .,
"".

/ Open class

1.
( )
. .,
"", , , .

2. NICOL POLI GMEN
(Follies Storm Pertiel x Vremea Mechty Afrodita)
. .,
"".

3.
( )
. .,
"".

4.
(Sretlaw West Is Best x )
. .,
"".

/ Working class

1. EBONY STAR V.T MEIJELIGHT
(Fouley Huckleberry Finn x Xin Ruby v.t Meijelight)
. .,
"", , .

2.
(Voltaire De LEtang Balancet x )
. .,
"".

/ Champion class

1. SLAV TROPHY STARSEARCHER
(Watercrest Innduna x Slav Trophy Adoration)
. .,
"", , .

2.
(Porto Lab of Francos Valley x )
. .,
"".

/Females
/ Puppy class

1. FROST HAZE ANGEL EYES
(Attikonak Truly Madly Deeply x Goodquites Gipt Of Fate)
. .,
" ".

2.
(Lab Treasures Indeed x )
. .,
" ".

/ Junior class

1. CHARMING BLACK PEARL
(Midnight Escape x Yakira Black)
. .,
"", , ,
.

2. WITNI STAR
(Stenveyz Get Popular x Qrape Eyes Oliviya)
. ,
"".

3.
( )
. .,
"".

4.
(Porto Lab of Francos Valley x )
. .,
"".

/ Intermediate class

1.
(Fairywoods Ultramontane x )
. .,
"", , .

2. SLAV TROPHY ONLY YOU AT RENESSANS
(Tapeatom Goodwill x Zolotaya Zvezda Danaya)
. .,
"".

3. WINDUP BARBERRY POINT OF STYLE
(Turbo Jet Od Himalajskeho Cedru x Windup Barberry Arabica Aravia)
. .,
"".

4.
(Macho Gorska Fantazja x )
. .,
"".

/ Open class

1. BRIDGECORNERS LUMINOUS LUMENS
(Tawastways Ants In Pants x Bridgecorners Aida)
. .,
"", , , .

2.
(Fairywoods Ultramontane x )
. .,
"".

3.
(Fairywoods Ultramontane x )
. .,
"".

4.
(Sudeo Chevalier of Ramsayville x )
. .,
"".

/ Working class

1. SUDO MOSCOW FLYER
(Sudeo Chevalier of Ramsayville x Alan Wood Lady Fernella of Sudeo)
. .,
"", , .

2. GRAZ PE EYES OLIVIYA
(Stenveyz Red Ostover x Zheleznaya Lady iz Strany Elfov)
. ,
"".

3. PRIMA MAGIC ILLUSION
(Linjor Wish Master x Aruba Skaykrest Era)
. .,
"".

/ Champion class

1.
( )
. .,
"", , .

2.
(Tweedledum Against Allodds x )
. .,
"".
 

 

 

...