- . -


,
, " - 2007", :
. ().
 

/ Males
/ Puppy class

1. BRIDGECORNERS NORTH STAR
(Tawastways Howdy x Bridgecorners Dream of You)
. .,
" ", .

2.
(Attikonak Truly Madly Deeply x Goodquites Gift of Fate)
. .,
" ".

3. BLACKTHORNS SOARING EAGLE
(Blackthorn Rocks U Too x Blackthorns Cameo Appearance)
. .,
" ".

/ Junior class

1.
(Tapeatom Goodwill x )
. .,
"", , ,
.

2.
(Porto Lab of Francos Valley x )
. .,
"", .

3.
(Carpenny Walpole x )
. .,
"", .

4. TORMEGAN ARAGORN
(Wits End Windfall Flyn OHyspire x Franconian X-Quisite Taste)
. .,
"", .

/ Open class

1. NICOL POLI GMEN
(Follies Storm Pertiel x Vremea Mechty Afrodita)
. .,
"", .

2.
( )
. .,
"", .

3.
( )
. .,
"".

/ Working class

1. MY MASCOT TORI DIKSILEND
(Hugo Boss x My Mascot Cranberry)
. .,
"", .

2.
(Voltaire De LEtang Balancet x )
. .,
"", .

/ Winner class

1.
( )
. .,
"", , .

2. KAMEO KID GORSKA FANTAZJA
(Bon Bon Chocolate v. Budilium Hof x Wenus G.F.)
. .,
"", .

3. IRIMEN GAROLD NIGHT GABLE
(Irimen Eldorado Gold Natali Nek Herbu Zadora)
. .,
"", .

/ Champion class

1. SLAV TROPHY STARSEARCHER
(Watercrest Innduna x Slav Trophy Adoration)
. .,
"", .

2.
(Porto Lab of Francos Valley x )
. .,
"", .
 

/Females
/ Puppy class

1.
(Lab Treasures Indeed x )
. .,
" ".

2. FROST HAZE ANGEL EYES
(Attikonak Truly Madly Deeply x Goodquites Gipt Of Fate)
. .,
" ".

3.
(Flanders Pride Cabbana x )
. .,
" ".

/ Junior class

1.
(Porto Lab of Francos Valley x ),
. .,
"", .

2. SLAV TROPHY ONLY YOU AT RENESSANS
(Tapeatom Goodwill x Zolotaya Zvezda Danaya)
. .,
"", .

3.

( )
. .,
"", .


4.
(Foxrush Fan Fare x )
. .,
"", .

/ Intermediate class

1.
(Fairywoods Ultramontane x )
. .,
"", .

2.
(Sudeo Chevalier of Ramsayvilley x Timantti Solid Charming Cherry)
. .,
"", .

3.
(Macho Gorska Fantazja x )
. .,
"", .

4.
(Fairywoods Ultramontane x )
. .,
"", .

/ Open class

1.
(Sudeo Chevalier of Ramsayville x )
. .,
"", .

2.
(Fairywoods Ultramontane x )
. .,
"", .

3. BRIDGECORNERS LUMINOUS LUMENS
(Tawastways Ants In Pants x Bridgecorners Aida)
. .,
"", .

/ Working class

1. CAPAS SPIRIT EXPECTATION
(Lenches Tarmac x Foxrush Goody Two Shoes)
. .,
"", .

2. ZHELAJU UDACHI VLADYCHITSA MORSKAYA
(Midnaight Escape x Zhelaju Udachi Enkora)
. .,
"", .

3.
( )
. .,
"",.

/ Winner class

1.LABRY BERRY BRING ME MEDAL
(Capas Spirit Bond James Bond x Matsalen Yatana Yudith)
. ., .,
"", .

2.
(Johny Bravo v.t. Peppellenbosh x )
. .,
"", .

3.
(Tapeatom Goodwill x )
. .,
"", .

4.
(Penni Royals Erics Dutch Tulip x )
. ., 111402,
"", .

/ Champion class

1. SNOU VELVIND ZHENEVIEVA NORA
(Midnight Escape x Mai Lav Hart Tarantella)
. .,
"", , .

2. PREKRASNAYA NIMFA IZ SHOKOLADNOI SKAZKI
(Macho Gorska Fantazja x Cherry iz Shokoladnoi Skazki)
. .,
"", .

3.
(Tweedledum Against Allodds x )
. .,
"",

4.
(Stronglines Union Jack x Stronglines Dazzling Smile)
. .,
"", .
 

 

 

...